Przejdź do głównej treści »

Aktualnie przebywasz w:

SYNTRANS Z LONGLIFE 75W-80

SYNTRANS Z LONGLIFE 75W-80

More Views

  • SYNTRANS Z LONGLIFE 75W-80

Dostępność: W magazynie

0,00 zł
LUB
  • Oleje silnikowe do samochodów ciężarowych
  • CASTROL
  • Oleje przekładniowe
  • API GL-4
  • ZF TE-ML 01E,02E,16P MAN 341 typ Z-5

Krótki opis

Castrol Syntrans Z Longlife 75W-80 jest w pełni syntetycznym olejem o lepkosci 75W-80 stworzony aby spełnić wymagania ZF w manualnych i automatycznych skrzyniach pojazdów ciężarowych .Może być rekomendowany do większości manualnych skrzyń biegów (ciągników siodłowych , autobusów , samochodów dostawczych ) gdzie wymagana jest specyfikacja jakościowa GL-4 .TE skrzynie poddane są poważnym i znacznym przeciążeniom i temperaturom o wiele większym niż w samochodach osobowych .

CHARAKTERYSTYKA:
Doskonała charakterystyka tarciowa dostarcza wyśmienitych własności synchronizatorom ze stopów molibdenu i stali. Poprawia komfort zmiany biegów i zwiększa żywotność synchronizatorów.
Znakomite właściwości anty-łuszczeniowe pozwalają na ochronę powierzchni współpracujących części (szczególnie dla mocno obciążonych aplikacji). Przedłużają żywotność komponentów i pozwalają na redukcję czasu przestoju oraz kosztów napraw.
Doskonała stabilność termiczna i oksydacyjna a co za tym idzie czystość skrzyni i wydłużenie okresów wymiany oleju wpływają na ograniczenie częstości serwisowania.
Zapewnia znaczące obniżenie temperatury poprzez redukcją tarcia. Pozwala oszczędzić paliwo i obniżyć emisje spalin dzięki niższej mocy wejściowej. Zwiększa ochronę przeciwzużyciową synchronizatorów i łożysk podczas fazy startu.
Optymalna lepkość zapewnia poprawę osiągów i żywotność - płynna zmiana biegów w niskich temperaturach oraz zredukowana siła zmiany biegów.
Dobra kompatybilność z uszczelnieniami pomaga uniknąć wycieków oleju, zredukować koszty napraw i zmniejszyć negatywny wpływ na środowisko.
Wolny od chloru i związków metalicznych, dzięki czemu zużyty olej jest prosty w recyklingu.

Załączniki produktu

View FileKarta Charakterystyki    Size: (105.66 KB)

Informacje dodatkowe

Image Gallery N/D