Przejdź do głównej treści »

Aktualnie przebywasz w:

VECTON LONG DRAIN 10W-40 LS

VECTON LONG DRAIN 10W-40 LS

More Views

  • VECTON LONG DRAIN 10W-40 LS

Dostępność: W magazynie

0,00 zł
LUB
  • Oleje silnikowe do samochodów ciężarowych
  • CASTROL
  • Oleje silnikowe
  • 10W40
  • ACEA E6, E7
  • API CI-4

Krótki opis

Nowy olej Castrol VECTON Long Drain 10W-40 LS to zaawansowany, w pełni syntetyczny olej niskopopiołowy, stworzony do wydłużonych okresów między wymianami, nawet do 100 000 km¹, w najnowszych europejskich silnikach wysokoprężnych z nowoczesnymi systemami redukcji emisji szkodliwych substancji (w tym DPF). Można go stosować także w starszych ciężarówkach i pojazdach off-road.

Unikatowa technologia System 5 Technology™ oleju Castrol VECTON Long Drain 10W-40 LS pozwala mu zaadaptować się do zmiennych warunków, by zmaksymalizować osiągi w pięciu obszarach: zużycia paliwa, zużycia oleju, okresów między wymianami, wydłużenia żywotności i mocy. Poza tym:
Neutralizuje szkodliwe kwasy, utrzymując liczbę zasadową TBN na wymaganym poziomie przez cały okres między wymianami
Wydłuża okresy między wymianami, by pojazdy mogły jeździć dłużej bez przestojów
Utrzymuje w dobrej kondycji systemy wtórnej obróbki spalin, by skład spalin był zgodny z obowiązującymi przepisami
*W niezależnych testach laboratoryjnych Castrol VECTON Long Drain przewyższył aż do 40% wymagania API i ACEA, w zakresie stabilności lepkości, ilości generowanych osadów na tłokach, rozpraszania sadzy, a także w ochronie przeciwzużyciowej i odporności na korozję.

¹Castrol VECTON Long Drain 10W-40 LS ma aprobatę firm Mercedes-Benz, MAN, Renault, Volvo i Deutz na wymianę co 100 tys. km, zgodnie z ich specyfikacją. Okresy między przeglądami zależą od typu silnika, warunków użytkowania, historii serwisowej, obecności systemu diagnostyki i jakości paliwa. Zawsze sprawdzaj zalecenia producenta w instrukcji obsługi pojazdu.

Załączniki produktu

View FileDane Techniczne    Size: (82.4 KB)

Informacje dodatkowe

Image Gallery N/D