Przejdź do głównej treści »

Hurtownia olejów silnikowych

Przedsiębiorstwo Handlowe MA-TA rozpoczęło działalność w lipcu 1993 roku. Nasze wieloletnie doświadczenie przekłada się na wysoką jakość obsługi oraz doskonałą znajomość branży środków smarowych.

W trakcie prowadzenia działalności nawiązaliśmy wieloletnią i owocną współpracę z największymi koncernami petrochemicznymi takimi jak BP/CASTROL, EXXON MOBIL, LOTOS.

Jesteśmy Autoryzowanym Importerem olejów i smarów firmy MOTUL.

Nasza oferta jest nieustannie rozszerzana o nowe produkty, w swojej ofercie posiadamy oleje silnikowe do motocykli, samochodów ciężarowych oraz osobowych, oleje hydrauliczne, przekładniowe, a także smary i oleje przemysłowe renomowanych firm.

Naszym partnerom zapewniamy profesjonalne doradztwo techniczne w doborze odpowiednich olejów silnikowych i innych produktów oraz fachową i kompleksową obsługę. Prowadzimy działalność na terenie województwa zachodniopomorskiego i części województwa lubuskiego.

Oleje silnikowe w naszej ofercie

W 2015 roku zostaliśmy Autoryzowanym Dystrybutorem marki TEXACO oraz RAVENOL

Siedziba naszej hurtowni olejów silnikowych znajduje się w Bezrzeczu niedaleko Szczecina.

Texaco – marka Chevron – oferuje wszechstronną gamę środków smarnych, w tym olejów silnikowych. Zapewniają one pojazdom, maszynom i urządzeniom wysoką wydajność, skuteczną ochronę oraz niezawodność. Oleje silnikowe, podobnie jak pozostałe produkty Texaco przeznaczone do przekładni i chłodnic, zostały stworzone w taki sposób, by uzyskiwały zatwierdzenia ACEA, API oraz producentów OEM, a także w pełni odpowiadały wymaganiom specyfikacji klientów i producentów OEM na całym świecie.

Marka Motul  jest kojarzona w branży z najwyższą dostępną jakością środków smarnych. Oleje silnikowe i inne często nie tylko spełniają wygórowane wymagania klientów, ale również przewyższają oczekiwania czołowych producentów samochodów. Doskonała reputacja, zarówno w kraju, jak i na arenie międzynarodowej, którą cieszy się Motul, to efekt zaawansowanych technologicznie rozwiązań. Są one opracowywane w nowoczesnych i unikalnych w skali światowej centrach technologicznych oraz laboratoriach znajdujących się na terenie Francji. To właśnie tam powstają wysokogatunkowe i wydajne oleje silnikowe, które Państwu oferujemy.

Siedziba naszej hurtowni olejów silnikowych znajduje się w Bezrzeczu pod Szczecinem.