Przejdź do głównej treści »

Aktualnie przebywasz w:

CASTROL RADICOOL SF

CASTROL RADICOOL SF

More Views

  • CASTROL RADICOOL SF

Dostępność: W magazynie

0,00 zł
LUB
  • Oleje silnikowe do samochodów osobowych
  • Oleje silnikowe do samochodów ciężarowych
  • CASTROL
  • Płyny i specyfiki
  • VW TL 774F (G12, G12+) Ford WS-M97B44-D MB Approval 325.3 MAN 324 Typ SNF

Krótki opis

Koncentrat do układów chłodzenia typu Long Life oparty na bazach glikolu monoetylenowego wraz z zaawansowanym pakietem dodatków typu OAT. Nie zawiera amin, azotynów, silikatów, krzemianów i innych nieorganicznych inhibitorów. Zapewnia znakomitą ochronę przed korozją elementom wykonanym z żeliwa, stali, jak i stopów aluminium stosowanym w nowoczesnych jednostkach napędowych. Odpowiedni do szerokiej gamy samochodów osobowych, dostawczych, jak i ciężarowych, wyposażonych w silniki benzynowe, wysokoprężne oraz zasilanych gazem LPG.

Zabezpiecza układ przed zamarznięciem do -37ºC (przy zachowaniu proporcji 50:50) oraz zapewnia ochronę przed przegrzaniem jednostki napędowej nawet w najcieplejszych klimatach.

Zaaprobowany przez czołowych producentów samochodów takich jak Mercedes Benz, Volkswagen, MAN oraz Ford. Płyn ten jest też rekomendowany do pojazdów General Motors z wymaganiem GM 6277M, Deutz, Cummins seria silników IS, N14, Jenbacher, Komatsu, Renault Typ D, Jaguar CMR 8229 oraz MTU MTL 5048 Seria 2000C&I.

Załączniki produktu

View FileKarta Charakterystyki    Size: (107.88 KB)

Informacje dodatkowe

Image Gallery N/D